Dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

Odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości, pomożemy Ci załatwić formalności, dobierzemy najlepszą ofertę dla Ciebie, dopasowaną do Twoich potrzeb. Wszytko to otrzymasz GRATIS.


Zadzwoń do nas 518 907 007

 

Opieka medyczna w prywatnych placówkach

 

Czy wiesz, że wykupując abonament medyczny masz nielimitowany dostęp do lekarzy specjalistów w prywatnych placówkach medycznych m.in. LUXMED, Sanitas. Oszczędzasz w ten sposób czas oczekiwania na wizytę u specjalisty z NFZ z kilku miesięcy do maksymalnie 3 dni a także znacząco ograniczasz koszty związane z prywatną opieką medyczną.

 

 

Otwarte ubezpieczenia grupowe

 

Ubezpieczenia grupowe to wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach życiowych takich jak wypadek, choroba, operacja, pobyt w szpitalu, narodziny lub śmierć członka rodziny. Ryzyko zdarzenia ubezpieczeniowego rozkłada się na całą grupę, stąd takie ubezpieczenie jest o wiele tańsze niż tradycyjne ubezpieczenie na życie. Posiada też dużo szerszy zakres.

 

 

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków NNW

 

Jest to wsparcie finansowe w razie uciążliwości skutków nieszczęśliwego wypadku. Ubezpieczenie powinno być podstawą u osób narażonych na wypadki ze względu na wykonywany zawód (np. kierowców, pracowników fizycznych, trenerów). 

 

 

Ubezpieczenie na życie

 

Ubezpieczenie na życie, to zabezpieczenie dla naszych bliskich na wypadek naszej śmierci. Pozwala ono na pokrycie kosztów związanych z pogrzebem, ale także na spłatę pożyczek, kredytów i innych zobowiązań finansowych, które po śmierci przejdą na spadkobierców a także pozwala na utrzymanie standardu życia naszym bliskim przez pewien czas po naszej śmierci.

 

 

Ubezpieczenie posagowe

 

Plisy posagowe i inwestycyjne to forma oszczędzania lub inwestycji z dodatkowym zabezpieczeniem kapitału na wypadek śmierci. Posiadają one wiele atutów w porównaniu do np. oszczędzania w banku lub gry na giełdzie.

 

 

 

powrót