Dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

Odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości, pomożemy Ci załatwić formalności, dobierzemy najlepszą ofertę dla Ciebie, dopasowaną do Twoich potrzeb. Wszytko to otrzymasz GRATIS.


Zadzwoń do nas 518 907 007

 

OC posiadaczy pojazdów mechanicznych

 

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych chroni Ciebie od skutków finansowych szkód spowodowanych przez Twój pojazd, ale przede wszystkim zapewnia rekompensatę osobie, która z winy Twojego pojazdu ucierpiała na zdrowiu lub poniosła stratę materialną.

 

 

Autocasco (AC)

 

Ubezpieczenie Autocasco to odpowiedzialność za uszkodzenie, zniszczenie lub utratę pojazdu w skutek zdarzeń z winy kierowcy jak i tych, na które nie miał on wpływu (np. kradzież, żywioły, wandalizm).

 

 

NNW kierowcy i pasażerów

 

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów to rekompensata za uszczerbek na zdrowiu doznany w związku z ruchem pojazdu.

 

 

Assistance

 

Assistance to ubezpieczenie pokrywające koszty usług związanych z wypadkiem lub awarią pojazdu. W zależności od zakresu ubezpieczenie może pokrywać koszty holowania, usprawnienia pojazdu, auta zastępczego, hotelu, złomowania, wynajęcia kierowcy zastępczego oraz wiele innych usług. Assistance to także bardzo szeroka pomoc informacyjna.

 

 

Auto szyby

 

Ubezpieczenie szyb samochodowych zapewnia pokrycie kosztów wymiany lub naprawy szyb w pojeździe w związku z ich uszkodzeniem w skutek zdarzenia losowego, wypadku czy wandalizmu.

 

 

Ochrona zniżek

 

Ochrona zniżek to dodatkowe ubezpieczenie wykupywane z OC lub AC, dzięki któremu po spowodowanym wypadku Towarzystwo Ubezpieczeń nie pomniejsza zniżki.

 

powrót