Dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

Odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości, pomożemy Ci załatwić formalności, dobierzemy najlepszą ofertę dla Ciebie, dopasowaną do Twoich potrzeb. Wszytko to otrzymasz GRATIS.


Zadzwoń do nas 518 907 007

 

 

  PROMO2A

 

PROMOCJE

 aktualnie w naszej ofercie:

 

 

 

 

 

Otrzymasz 20% zniżki na ubezpieczenie mieszkań i domów

Kupując polisę na ubezpieczenie mieszkania lub domu zabezpieczasz siebie i swoich bliskich m.in. przed takimi zdarzeniami losowymi jak: pożar, zalanie, huragan, grad, powódź, deszcz nawalny, uderzenie pioruna oraz kradzieżą i wandalizmem. Teraz możesz wykupić takie ubezpieczenie o 20% taniej. Promocja trwa do odwołania.

 

 

PROMO3aZa 3 lata bezszkodowej jazdy dostaniesz 60% zniżki w OC/AC

Nie musisz już czekać 6 lat żeby uzbierać komplet zniżek za bezszkodową jazdę. Jeżeli w ciągu ostatnich 2 lat nie spowodowałeś szkody, a w ciągu 5 ostatnich lat posiadałeś przynajmniej 3 lata pojazd jako właściciel lub współwłaściciel - dostaniesz 60% zniżki w OC lub AC.

 

 

Oferta specjalna dla kierowców w wieku poniżej 25 lat

Młody kierowco. Od dzisiaj nie musisz martwić się o wysokie składki za ubezpieczenie OC. W naszej ofercie znajduje się wiele korzystnych rozwiązań przeznaczonych dla młodych osób. Sprawdź nas i nie przepłacaj za OC - jest takie samo w każdym Towarzystwie Ubezpieczeń.

 

 

 

 

PROMO1aZniżka w AC za zniżkę w OC
Jeżeli posiadasz przynajmniej 30% zniżek w OC oraz nie spowodowałeś szkody w ostatnich 2 latach, przeniesiemy Twoje zniżki z OC na ubezpieczenie Auto Casco.

 

 

 

Najtańsze ubezpieczenia pod kredyt bankowy

Czy wiesz, że za ubezpieczenie mieszkania lub domu pod kredyt bankowy o wartości nieruchomości do 150 000zł zapłacisz tylko 85 zł za rok? Skorzystaj z naszej oferty a zaoszczędzone pieniądze przeznacz na spłatę długu.

 

 

powrót