Dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

Odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości, pomożemy Ci załatwić formalności, dobierzemy najlepszą ofertę dla Ciebie, dopasowaną do Twoich potrzeb. Wszytko to otrzymasz GRATIS.


Zadzwoń do nas 518 907 007

 

Multiagencja ubezpieczeniowa powstała w 2012 roku z połączenia dwóch niezależnych firm. Obecnie prowadzimy punkt obsługi w galerii handlowej Mini Park w Świdniku.

 

 

Dlaczego my?

 

Większość multiagencji ubezpieczeniowych pracuje dla kilku lub kilkunastu tych samych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Dlaczego więc jedne agencje radzą sobie lepiej a inne gorzej? Dlatego, że przy wyborze agencji przez klienta nie liczy się to ile ma Towarzystw Ubezpieczeń, ale to jakich ma agentów.

 

Dla nas ważne jest dobro klienta. Nasza praca nie kończy się z momentem podpisania polisy i przyjęcia należnej składki, ale obejmuje całą obsługę posprzedażową. Dlatego u nas zawsze:

 

  • dostaniesz tanie OC - bo w każdej firmie warunki tego ubezpieczenia są takie same
  • dobierzemy najlepszy zakres w stosunku do ceny w pozostałych ubezpieczeniach
  • odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości dotyczące ubezpieczeń
  • pomożemy załatwić wszelkie formalności związane z Twoim ubezpieczeniem
  • pomożemy Ci uniknąć najczęstszych błędów i nieporozumień wynikających z Ogólnych Warunków Ubezpieczenia
  • znajdując się w naszej bazie danych, przypomnimy Ci o końcu ubezpieczenia oraz o zbliżających się ratach
  • spotkasz się z miłą atmosferą i zaangażowaniem

 

Naszym największym atutem jest dobra znajomość ofert obsługiwanych przez nas Towarzystw Ubezpieczeniowych, a także zasad panujących w każdej z nich. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozwiązać problemy z jakimi wielu agentów sobie nie radzi. Ciągle poszerzamy swoją wiedzę poprzez liczne szkolenia produktowe i sprzedażowe, ale także prasę branżową i nowelizacje ustaw. 

 

 

Poznaj nas

 

Anna Klamer - Ukończyłam studia magistersko inżynierskie na Politechnice Lubelskiej. Do agencji ubezpieczeniowej trafiłam jeszcze w czasie studiów w 2007 roku. Wcześniej pracowałam w kilku miejscach m.in. w sądzie i biurze rachunkowym, ale dopiero temat ubezpieczeń przypadł mi do gustu i od początku sprawiał ogromną przyjemność. Ciężką pracą i nauką zawodu od podstaw wyrobiłam w sobie systematyczność i dokładność w tym co robię. Praca okazała się dla mnie tak ciekawa i absorbująca, że pomimo ogromnej konkurencji na rynku, zdecydowałam się na założenie własnej agencji ubezpieczeniowej.

 

Dorota Borowska - Ukończyłam studia magistersko inżynierskie na Politechnice Lubelskiej. Tam też poznałam Ankę. Sposób w jaki opowiadała o swojej pracy w agencji ubezpieczeniowej sprawił, że postanowiłam też spróbować swoich sił w zawodzie. W 2009 roku trafiłam do jednego z Towarzystw Ubezpieczeń na Życie, jednak akwizycja ubezpieczeń życiowych nie była tym czego szukałam. W 2010 roku rozpoczęłam współpracę z jedną z lubelskich agencji ubezpieczeniowych i to był dla mnie początek wspaniałej przygody. Nauczyłam sie zawodu, odbyłam wiele szkoleń w ciekawych miejscach, wyrobiłam w sobie cechy i nawyki jakich nie dałaby mi żadna inna praca, ale przede wszystkim poznałam fantastycznych ludzi. To właśnie kontakt z ludźmi jest dla mnie największą zaletą tej pracy. Jest coś jeszcze co mnie w niej fascynuje - każdy dzień niesie ze sobą nowe wyzwania.